Антонік, ТМ

Антонік, ТМ

Адреса: м. Вінниця, вул. Даниила Галицького, 29, 2 пов.

Телефон: (067) 432-59-99

Сайт: antonik.com.ua

Рубрики компанії: Ваги, вагові термінали, Меблева фурнітура, все для виготовлення меблів, Меблі - салони, Обладнання для бізнесу - стелажі, аксесуари, Торгове обладнання. Холодильне обладнання, Устаткування технологічне для громадського харчування.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛЕВИХ ТОРГОВИХ СТЕЛАЖІВ.

ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: для аптек, клінік, торгових центрів, супермаркетів.

ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ЛОФТ: для аптек, клінік, торгових центрів, супермаркетів. Будь-які спецконструктиви.

ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: офіційний представник "Техно-холод", "Juka". ТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ: для кафе, барів, ресторанів, фастфудів. ДОМАШНІ МЕБЛІ: шафи-купе, кухні, спальні, дитячі, вітальні, вбиральні.

ОФІСНІ МЕБЛІ: столи та шафи з ДСП.

ОФІСНІ МЕБЛІ ЛОФТ: столи та шафи, будь-які спецконструктиви.

Торгове обладнання.

Звернувшись до нашого офісу, Ви зможете зробити індивідуальне замовлення на виготовлення та монтаж спеціалізованого обладнання для:

Перелік обладнання:

Холодильне обладнання.

Сучасне високоякісне холодильне обладнання. Морозильні скрині та холодильні шафи, бонети, холодильні вітрини в широкому асортименті. Сервісне обслуговування та вигідні умови співпраці. Фірма "Антонік" є офіційним представником від заводу-виробника холодильного та теплового обладнання для торгівлі та сфери харчування ТОВ НВП "Технохолод", "Юка" та ін.

Технологічне обладнання

ТМ «Антонік» займається розробкою проектів, постачанням та комплексним оснащенням технологічного обладнання для ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів та будь-яких інших типів закладів громадського харчування.

Каталог обладнання:

Меблі для дому, офісу, навчальних закладів та на замовлення

Філії:

 © 2007–2023 Інформаційна служба «Наш оптовик».