Егаско Лтд, фірма, ТОВ

Адреса: м. Вінниця, вул. Гонти, 56 а

Телефон: (096) 330-93-92

Сайт: egasko.bigopt.com

Рубрики компанії: Тара, упаковка.

На ринку упаковки з гофрокартону ТОВ «Егаско Лтд» працює з 1998 року. Всі ці роки ми вдосконалювались і розвивались, щоб максимально швидко і якісно виконувати ваші замовлення.

Гофрокартон та упаковка з гофрокартону в Україні надзвичайно потрібною на сьогоднішній день, враховуючи динамічний розвиток торгівлі та потреб ринку. Наше підприємство готове запропонувати Вам вироби з гофрокартону в Україні, виконані на сучасній, нової гофролінії.

ТОВ «Егаско Лтд» завжди бере на себе відповідальність за якість реалізованої продукції. Ми виготовляємо гофрокартон в Україні, микрогофокартон, двошаровий, тришаровий і п’ятишаровий гофрокартон в Україні, а також гофроящики будь-яких розмірів і складності висічки. Наше підприємство володіє сучасною машиною для виготовлення повнокольорової упаковки (кешировки). Менеджери ТОВ «Егаско Лтд» готові розробити для вас макет короби з гофрокартону з урахуванням ваших індивідуальних побажань і потреб.

На сьогоднішній день гофротара в Україні дуже зручна в експлуатації і широко використовується в самих різних сферах. Поставляється упаковка з гофрокартону в Україні в складеному і компактному вигляді, вона легко збирається у міру необхідності. Важливим фактором є придатність упаковки для вторинної переробки, а також вона добре розкладається в природі і не завдає шкоди навколишньому середовищу.© 2007–2024 Інформаційна служба «Наш оптовик».