Профілактика-М, ТОВ

Адреса: с. Зарванці, вул. Руданського, 27

Телефон: (067) 793-33-39

Сайт: profilaktikam.com.ua

Рубрики компанії: Побутова хімія, засоби гігієни, Хімічні товари.

Продаж: масок (маски, маска); дезінфікуючі засоби; дезінфектор для рук.

Дезінфекція приміщень після КОВІД.

Основний вид діяльності — надання послуг з дератизації (боротьба з гризунами) робота з українським і євростандартам). Розробляємо програми по захисту підприємств від шкідників. Сертифікат ДСТУ ISO 16636.

З дезінсекції (боротьба з комахами,тарганами) виконується вологим методом, порошковим і гелевим матеріалом (засоби виробництва України, Росії, Німеччини, Франції), з запахом і без нього.

Працюємо з підприємствами, організаціями, фізичними особами, усіма, крім приватного сектора, квартири, будинки.

Євросертифікація — сертифікація продуктів харчування і підприємств по виробництву продуктів харчування (комбікормові заводи, зерносховища, молокозаводи, м’ясокомбінати, автотранспортні підприємства з перевезення харчових продуктів) — впровадження систем сертифікації продуктів харчування.

З дезінфекції (засоби виробництва України, Росії, Німеччини, Франції) мають миючими і дезинфікуючим ефектом в одній процедурі, з запахом і без нього, экочистые.

Укладаємо договори одноразові і на постійне обслуговування.

Продаж: Проффесійні дезінфікуючі засоби, засоби гігієни, санітарії, косметології для всіх видів діяльності (ресторани, кафе, бари, магазини, дитячі установи, навчальні заклади, лікувальні установи (для обробки манікюрних, хірургічних інструментів; для гігієнічної та хірургічної обробки рук; прибирання приміщень). Біозасоби для переробки вмісту вигрібних ям. Всі препарати зареєстровані, мають сертифікати. Пропонуємо професійне обладнання - контейнери, інсектіційні лампи.

Надається консультативна підтримка.

Обслуговуємо швидко, тактовно, не нав’язливо, в зручний для клієнта час.© 2007–2024 Інформаційна служба «Наш оптовик».