Ми працюємо, щоб наблизити нашу перемогу

Ми працюємо, щоб наблизити нашу перемогу

Вчора, сьогодні і завтра ми працюємо, щоб наблизити нашу перемогу, підтримати ЗСУ і надати допомогу тим, хто цього потребує.

Та часом допомоги потребуємо самі, особливо, коли кількість потреб зростає, а можливості їх закрити немає.

Відтак вирішили підтримувати кожен запит окремо та поступово. Іншими словами, отримуємо від військових запит з конкретними потребами  – беремо в опрацювання, збираємо кошти, купуємо необхідне, передаємо.

Символічно, що ініціативу «Зібрати – Передати» починаємо в Міжнародний день миру, бо не буде для нас миру без Перемоги України. Тому просимо усіх небайдужих наблизити цей день і допомогти нашим захисникам і захисницям побороти ворога.

На фото бійці одного з підрозділів, які тримають рубежі на сході України. Ми передавали їм 2 генератори, тактичні рукавиці, тактичний перископ, рацію та трішки смаколиків. Але це частина від того, що їм треба. ТРЕБА ще на вчора!

Допоможіть придбати для хлопців на східний напрямок:

  • батареї для рацій,
  • прилад нічного бачення та
  • тепловізор.Ціна питання: 1️⃣3️⃣0️⃣ тис. грн

Реквізити:БО «БФ «Подільска громада»код ЄДРПОУ 35904183UA 153052990000026008006101447в АТ КБ «Приватбанк» (можна через Приват24)Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках ініціативи «Зібрати – Передати»

Кожна ваша копійка, кожна ваша гривня допоможуть зберегти життя нашим захисникам і захисницям!

💙💛 Дякуємо за донати! Разом ми сила! Будемо вдячні за поширення

Джерело: Фонд громади "Подільська громада"

© 2007–2022 Інформаційна служба «Наш оптовик».