Місія МВФ розпочне свою роботу в Україні у жовтні

Місія МВФ розпочне свою роботу в Україні у жовтні

Прем"єр-міністр України Денис Шмигаль 20 вересня провів переговори з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіною Георгієвою. Домовилися про початок роботи над новою спеціальною програмою з Україною вже у жовтні.

Про це прем"єр написав у Twitter.

«МВФ — надійний партнер. Зустрівся сьогодні з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою... Домовилися про початок місії МВФ уже в жовтні», — написав Шмигаль.

Він також подякував Георгієвій за «потужну підтримку в боротьбі з агресором».

Посадовці обговорили наступні кроки щодо програми співпраці.

Допомога МВФ

Україна має намір до кінця року укласти нову багатомільярдну угоду з МВФ. Київ вже направив свій запит і веде консультації з Фондом щодо цього фінансування.

В українському Нацбанку сподіваються, що угода забезпечить до 20 мільярдів доларів протягом двох чи трьох років. Така програма стане іншим за розміром кредитом МВФ, що діє нині, після Аргентині.

Також президент України Володимир Зеленський на онлайн-зустрічі з Георгієвою 13 вересня подякував їй за додаткові $1,4 млрд підтримки. Як уточнив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, йдеться про чергове екстрене фінансування, яке має бути виділене протягом місяця.

Джерело: Громадське

© 2007–2022 Інформаційна служба «Наш оптовик».