Українські порти збільшили обробку вантажів на Дунаї

Українські дунайські порти України за поточний 2023 рік збільшили обробку вантажів у 2,2 раза до 27,6 млн тонн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомив голова ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) Юрій Литвин, інформує Укрінформ.

Як зазначають, порти Дунайського кластера (Рені, Ізмаїл та Усть-Дунайськ) у січні – жовтні 2023 року збільшили обробку вантажів з 12,6 млн тонн до 27,6 млн тонн.   

"Порівняно з січнем – жовтнем 2021 року, коли у дунайських портах було оброблено лише 4,4 млн тонн, вантажообіг збільшився в 6,3 раза", наголосив очільник підприємства.

Литвин розповідає, що з 40,2 млн тонн вантажів за січень – жовтень цього і минулого років:   

  • 18,3 млн тонн припало на зернові вантажі,   
  • 3,6 млн тонн – на руду,   
  • 3,2 млн тонн – на олію,   
  • 2,6 млн тонн – на нафтопродукти,   
  • 12,4 млн тонн – на інші вантажі.

Отже, як підкреслив керівник дунайських портів, кількість оброблених суден у дунайських портах за 10 місяців цього року збільшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року на 54,3% – до 12 тисяч.

Нагадаємо, що Дунайські порти України приєдналися до гуманітарної Ініціативи Grain from Ukraine, яка полягала в наданні допомоги зерном країнам Африки та Азії.

Як відомо, ще влітку 2022 року Україна почала відновлювати та розширювати деякі зі своїх давно виведених з експлуатації річкових портів на Дунаї, щоб полегшити експорт зерна в умовах російської блокади Чорного моря.

А вже у листопаді Уряд України ухвалив рішення про розширення акваторії морських портів на Дунаї. Мова йшла про порт в Ізмаїлі, Рені та Усть-Дунайський порт.

У січні 2023 року в Україні вперше приватизували морський порт "Усть-Дунайськ", при чому його стартова ціна зросла під час торгів утричі.

Нещодавно Українське Дунайське пароплавство спустило на воду першу баржу типу SLG, яка має більшу вантажність та дає можливість перевозити більший обсяг вантажів.

Після виходу з "зернової угоди" росія постійно атакує портову та зернову інфраструктуру України. Зокрема, під ударом опинилися порти Одеської області. Окрім того, окупанти не раз атакували порт Ізмаїл, який знаходиться біля кордону з Румунією.

Росія багаторазово намагалася зупинити роботу Дунайських портів, атакуючи ракетами та БпЛА, проте так і не спромоглася.

Джерело: Рубрика

© 2007–2024 Інформаційна служба «Наш оптовик».